O NÁS


Textil "U Kliků" je obchod s dlouholetou tradicí. Jeho historie se začala psát již ve čtyřicátých letech minulého století. Během let procházel obchod různými, menšími ale i většími, změnami. V současnosti zde můžete zakoupit prakticky vše z textilního odvětví, od špendlíku až po kabát. Výběr zboží je skutečně velký, navíc je sortiment neústále rozšiřován na základě poptávky a přání našich zákazníků. Zaměřujeme se zejména na zboží od českých výrobců, se kterými v mnoha případech dlouhodobě spolupracujeme. Díky této spolupráci, zkušenostem a orientaci na trhu, přinášíme našim zákazníkům kvalitní výrobky za velice příznivé ceny. Zákazníci mohou rovněž využít doplňkových služeb, jako je úprava či čištění oděvů.

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka. Té se snažíme dosáhnout kvalitou, osobním přístupem a nízkými cenami.

Původní prodejna se nachází přímo na náměstí v centru města Kaznějov. Od roku 1990 funguje prodejna také ve Třemošné. Najdete ji ve vilové čtvrti, poblíž centra města, asi 50m od autobusové zastávky.K návštěvě obchodu Vás zve majitelka Kamila Brožíková.

Textil "U Kliků" ...textil na celý život    |    provozovny v Kaznějově a Třemošné    |    web navštívilo   lidí    |    © K. Brožíková