SLUŽBY


Opravy oděvů

V obou našich prodejnách přijímáme zakázky na zkracování kalhot, úpravy oděvů, výměny zipů, šití záclon a závěsů, atd. Dodací lhůta je přibližně týden až 14 dnů. Prohlédněte si náš CENÍK.


Čistírna oděvů

V naší prodejně v Kaznějově přijímáme zakázky na čištění oděvů. Čistírna si pravidelně každou středu odváží zakázky. Do týdne (opět ve středu) je přiváží vyčištěné na naši prodejnu. Na kožené oděvy je lhůta 14 dnů. Ceny jsou dle ceníku uloženého na naší prodejně a platí se už při sepsání zakázky.


Čistírna peří

V našich prodejnách ve Třemošné i v Kaznějově přijímáme zakázky na čištění peří. Vaše peří zvážíme, označíme zakázkovým číslem a předáme k vyčištění. Do 14 dnů je vaše zakázka hotová (vždy středa). Dle vzorníku si u nás vyberete sypek. Při sepsání zakázky se platí záloha ve výši 50% předpokládané ceny. Ceník je k dispozici na prodejně.

!PRÁVĚ NYNÍ AKČNÍ CENA!       Vyčištění + nový sypek:    přikrývka 1099 Kč,    polštář 299 Kč

Půjčování čistícího stroje na koberce

Jedná se o kvalitní a mnoha zákazníky prověřené čistící stroje značky Kärcher. Možno zapůjčit v Kaznějově i Třemošné. Pracovní postup vám rádi vysvětlíme. Doba zapůjčení se domlouvá individuálně. Cena za půjčení je 40 Kč/hodina nebo 250 Kč/den. Cena balení čistícího prášku (15 m2) činí 30 Kč.


Opravy hodin a hodinek

V naší prodejně v Kaznějově přijímáme zakázky na opravy hodin. Vždy v pondělí je předáváme k opravě a do týdne si můžete u nás vyzvednout hotovou zakázku.

Textil "U Kliků" ...textil na celý život    |    provozovny v Kaznějově a Třemošné    |    web navštívilo   lidí    |    © K. Brožíková